Доступ до інформації на Полтавщині: обласна влада повертається до офлайн-комунікації, міська - продовжує ігнорувати запити журналістів

30 травня 2023 0

Фото з сайту j-mama.imi.org.ua


Полтавська область - у топі регіонів, де порушення свободи слова стаються найчастіше. Вона посідає друге місце після Київщини за даними Барометру свободи слова Інституту масової інформації. Загалом на Полтавщині станом на травень цього року зафіксовано 9 порушень свободи слова, 5 з яких стосуються доступу до інформації. Розглянемо детальніше, якою є ситуація з доступом до інформації в регіоні. 


Як працює із журналістами обласна влада


Щоб перевірити. чи вчасно та у повному обсязі надають інформацію у Полтавській ОВА, авторка блогу подала інформаційний запит про заробітну плату голови ОВА та його першого заступника з початку повномасштабної війни. Відповідь надійшла протягом 5 робочих днів. Відповідь надали у повному обсязі. Також варто зауважити, з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у Полтавській ОВА Дмитро Лунін перебуває одночасно на посаді першого заступника і в. о. голови ОВА.