Полтавець Олександр Хижняк переміг у 27 Міжнародному турнірі з боксу класу "А"

02 квітня 2023 0
Дар'я Жученя
Боксер із Полтавщини Олександр Хижняк здобув перемогу у 27 Міжнародному турнірі з боксу класу "А" імені Альгірдаса Шоцикаса.

Полтавець Олександр Хижняк став переможцем 27 Міжнародного турніру з боксу класу "А" імені Альгірдаса Шоцикаса. Спортсмен отримав кубок кращого боксера турніру. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Змагання пройшли в місті Каунас у Литві. У фінальному поєдинку вагової категорії до 80 кг Олександр переміг казаха Жанібека Картбаєва. Домінував у двобої. У другому раунді відправив суперника у нокдаун, а в третьому бій ледь не завершився достроково.

Олександр Хижняк на цьому турнірі здобув для української збірної п’яте "золото".