Полтавські армреслери стали призерами чемпіонату Європи

08 травня 2024 0
Яніна Климань
Спортсмени з Полтавщини здобули ще 12 медалей на чемпіонаті Європи з армрестлінгу.

На чемпіонаті Європи з армрестлінгу, який проходить у Братиславі, вдало виступили спортсмени з Полтавщини. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

У другий день змагалися юніори та молодь (права рука). Перше місце здобула Софія Китаста, "срібло" завоювали Євгенія Татарко, Айрат Абдразаков, Дмитро Єременко, Дарина Татарко та Андрій Дендеберя.

3 місце здобули Каріна Мокра, Кароліна Ярина, Вероніка, Галаган Вероніка Гречана.

У третій змагальний день боролися ветерани на ліву та праву руку. За підсумками українські спортсмени вибороли 11 медалей: 5 золотих, 4 срібних та 2 бронзові!

У загальнокомандному заліку збірна України посіла 1 місце серед ветеранів-жінок. Лілія Занько з Полтавської області здобула одразу 2 "золота" (ліва та права рука).

Нагадаємо, в перший день десять спортсменів Полтавщини вибороли призові місця на змаганнях.