Збірна Полтавщини з вільної боротьби посіла 3 місце на чемпіонаті України

15 квітня 2024 0
Яніна Климань
Спортсмени Полтавської області здобули 7 медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби.

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок до 20 років команда Полтавської області зайняла третє загальнокомандне місце. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Змагання відбулися у Звягелі на Житомирщині. Спортсмени Полтавської області здобули 7 медалей: Надія Соколовська (72 кг) та Богдан Олексієнко (79 кг) завоювали "золото". Данило Тягло (57 кг), Кирило Терновий (125 кг), Микита Ріяко (97 кг) та Максим Бугаєць (92 кг) посіли другі місця. Бронзова медаль у Богдана Олійника (70 кг).

Змагання були відбірковими до чемпіонатів Європи та світу. До турніру спортсменів підготували Володимир Соколовський, Володимир Пономарьов, Шакро Маркарян, Іван Блащак.