Спортсменка з Полтавщини стала чемпіонкою України з боксу

20 вересня 2021 0
Тетяна Наказненко
Спортсменка Ганна Охота здобула золоту медаль чемпіонату України з боксу серед жінок.

Ганна Охота з Горішніх Плавнів стала чемпіонкою України з боксу серед жінок. Про це повідомили у Федерації боксу України.

Спортсменка здобула золото у ваговій категорії 45-48 кг. Срібною призеркою стала представниця Чернігівської області Юлія Пелешук, бронзові нагороди отримали боксерки з Хмельниччини Айгюн Салманова та Світлана Дембітська.

Крім цього, боксерка з Полтавщини Дарья Сергеєва виборола бронзу чемпіонату України у ваговій категорії 50 кг.

Чемпіонат України з боксу серед жінок-2021 відбувся у Запоріжжі.

Ці змагання є одним з головних турнірів національного рівня в українському боксі. За підсумками першості сформують новий склад національної збірної України серед жінок для участі у чемпіонаті світу-2021.