На Полтавщині ув'язнили жінку, яка торгувала наркотиками

10 лютого 2022 0
Олена Кулага
Суд виніс вирок жінці, яка збувала сильнодійні речовини у Лубнах.

П'ять років позбавлення волі отримала 42-річна жінка, яка збувала наркотичні засоби, сильнодійні лікарські речовини та прекурсори протягом 2021 року в Лубнах. Відповідний вирок ухвалив Хорольський районний суд Полтавської області. 

Крім того, обвинувачена використовувала кошти, здобуті від незаконного обігу наркотиків з метою подальшої торгівлі, повідомила пресслужба суду.

За вчинення злочинів, передбачених: ч. 1 ст. 307, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 321, ч. 3 ст. 321, ч. 1 ст. 306 Кримінального кодексу України, жінку засудили до п'яти років позбавлення волі без конфіскації всього належного їй майна та без позбавлення права обіймати певні посади. Речові докази по справі, зокрема і наркотики знищать. Кошти, отримані незаконним шляхом в сумі 420 гривень повернуть в дохід держави.

Призначаючи покарання, суд, зокрема, урахував пом’якшуючі обставини, а саме те, що обвинувачена повністю визнала свою вину у вчинених злочинах, вона хворіє на ВІЛ та має на утриманні дитину-інваліда другої групи. Жінка раніше не судима. 

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з дня його проголошення.

Пресслужба зазначає, що в серпні 2021 року за вчинення аналогічних злочинів суд позбавив волі  з конфіскацією майна 74-річну матір обвинуваченої.

фото: ілюстративне - zn.ua