Олександр Хижняк став переможцем міжнародного турніру з боксу

28 лютого 2021 0
Тетяна Наказненко
Полтавський боксер Олександр Хижняк став чемпіоном міжнародного боксерського турніру в Болгарії.

27 лютого полтавський боксер Олександр Хижняк здобув золото міжнародного турніру "Странджа 2021". У фіналі спортсмен мав вийти на ринг із представником Росії. Однак, через неявку останнього, Хижняк переміг на турнірі.

Крім золотої медалі полтавського боксера, національна збірна України здобула такі нагороди:

Вагова категорія 81 кг – Максим Коц.

Таким чином, українська команда потрапила у трійку лідерів підсумкового рейтингу у чоловічому боксерському турнірі. Поєдинки міжнародного турніру класу "А" "Странджа 2021" відбувалися у столиці Болгарії Софії протягом 22-27 лютого. Загалом у цьогорічних змаганнях взяли участь представники понад 30 країн.

Цей турнір є одним з ключових етапів для збірних команд у підготовці до майбутніх Олімпійських ігор та  ліцензійних турнірів на Ігри.