![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
В новому випуску проєкту "Громада та ветерани. Можливості взаємодії для розвитку" ми розкажемо про проблеми та виклики реінтеграції ветеранів у сфері стійкості та духовності. А також - віднайдемо базові можливості допомогти ексвійськовослужбовцям якісно повернутися до цивільного життя.
Проєкт ми втілили завдяки консультативній допомозі Ветеранський простір Плюс Плюс Полтава й комунального закладу Veterans Center Poltava Ветеранський центр Полтава.
Проєкт би не вийшло реалізувати без підтримки Інституту Масової Інформації.