Спортсмени з Полтавщини на чемпіонаті Європи з веслування завоювали шість нагород

02 липня 2024 0
Яніна Климань
П'ятеро полтавських спортсменів стали призерами чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное.

З 27 до 30 червня молоді спортсмени з 36 європейських країн боролись за медалі чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. 2024 ECA Junior and U23 Canoe Sprint European Championships у Братиславі – Земнік (Словаччина).

Україну представляли 38 спортсменів, серед них 9 веслувальників із Полтавської області. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Збірна України виборола 11 медалей (5 золотих, 3 срібних, 3 бронзових) та посіла друге місце у медальному заліку, поступившись лише збірній Угорщини, у якої 27 нагород.

Чемпіонами Європи стали представники Полтавщини:

Тарас Кузик (Кременчук, ДЮСШ№1) у каное-двійці на дистанції 1000 м серед молоді до 23 років;

Верблюд Ярослав (ПО ШВСМ), каное-двійка 500 м, юніори;

Софія Жушман (ПО ШВСМ), каное-одиночка, 200 м, юніорки.

Дві срібні нагороди виборола Ірина Неділько (ДЮСШ "Веслувальник"), каное-двійка, 500 м, 200 м, юніорки.

"Бронзу" завоював у каное-двійці на дистанції 1000 м серед юніорів Максим Бовкун (ДЮСШ "Веслувальник").