![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
Волонтери з Кобеляк на Полтавщині доставили на фронт військовим продукти, автомобіль та зарядну станцію. Про це повідомила місцева волонтера Тетяна Вільхова.
За словами Тетяни, дорога була складною – причеп з продуктами в дорозі зламався, проте його вдалось відремонтувати, щоб добратися до фронту.
"Ще зранку я себе погано почувала, але передумати не могла, тож так сталося в дорозі, що мусила піддатися вмовлянням хлопців і трішки відлежатися у військовому шпиталі - підскочив тиск. Але все знайшло своїх власників!", - повідомляє Тетяна.