Захисниця й спортсменка з Полтавщини здобула "бронзу" на Всесвітніх іграх єдиноборств

29 жовтня 2023 0
Яніна Климань
Полтавська спортсменка та військова Лілія Занько стала призеркою Всесвітніх ігор єдиноборств.

У столиці Саудівської Аравії – місті Ер-Ріяд армреслери майже зі всіх куточків світу змагалися на престижному міжнародному турнірі – Всесвітніх іграх єдиноборств. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

Збірна команда України здобула 14 медалей: п'ять золотих, шість срібних та три бронзові.

У складі української збірної змагалася й спортсменка з Полтавщини Лілія Занько, яка служить у складі Збройних сил України. У другий змагальний день у підході на праву руку вона здобула бронзову медаль.

Інші українські спортсмени теж завоювали кілька медалей: 1 місце посів Олег Михайленко, 2 місце – Олександр Ільницький, 3 місце – Вадим Стецюк.

Серед параспортсменів першість здобули Олеся Бессальнова та Альона Горніч, 2 місце – Анна Судніцина, 3 місце – Микола Педоренко.