Полтавська ОВА оприлюднила коментар стосовно пресконференції Олександра Мамая

04 січня 2023 0
Яніна Климань
Полтавська обласна військова адміністрація повідомила, що заяви Полтавського міського голови про нібито розголошення установою непублічної інформації про ЗСУ не відповідають дійсності.

Заяви Полтавського міського голови Олександра Мамая під час пресконференції стосовно нібито розголошення Полтавською обласною військовою адміністрацією (25.10.2022) непублічної інформації про ЗСУ не відповідають дійсності.

Вказане можна розцінювати як спроби Полтавського міського голови маніпулювати інформацією, штучно втягнути Полтавську ОВА у свої відносини з законом та використати це як лінію захисту. Про це повідомили у пресслужбі Полтавській ОВА.

Інформацію про формування нового зенітного ракетного полку Повітряного командування "Схід" оприлюднили на офіційній фейсбук-сторінці Повітряного командування "Схід" 25 жовтня 2022 року. Лише після цього, відомості опублікували на ресурсах Полтавської ОВА.


В інформації, яку розмістила Полтавська ОВА, про  формування нового зенітного ракетного полку Повітряного командування "Схід" не було вказано жодних деталей щодо розташування командування, особового складу й можливих переміщень військових і техніки ЗСУ.