![Померла викладачка полтавського університету Раїса Шинкаренко](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-5H5hRRwgpY42T_510.jpg)
![Померла викладачка полтавського університету Раїса Шинкаренко](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-5H5hRRwgpY42T_510.jpg)
Класні керівники Полтавських шкіл проведуть опитування серед батьків про рішення навчатися онлайн чи офлайн. Про це повідомили у пресслужбі Полтавської міської ради.
Таким чином, батьки писатимуть заяву про погодження чи не погодження на навчання дітей у приміщенні школи.
На підставі результатів опитування адміністрація міста вирішить форму навчання у майбутньому 2022-2023 році. Вибір постав серед онлайн, офлайн та змішаною формою навчання.
Нагадаємо, що до вересня у Полтаві планують капітально відремонтувати близько 30 навчальних закладів.