Депутату, якого підозрюють у вимаганні та заволодінні транспортним засобом, обрали запобіжний захід

03 лютого 2022 0
Тетяна Наказненко
Суд обрав запобіжний захід депутату Миргородської райради, якого підозрюють у вимаганні та незаконному заволодінні транспортним засобом.

3 лютого слідчий суддя Октябрського районного суду Полтави частково задовольнив клопотання слідчого та обрав щодо депутата Миргородської районної ради запобіжний захід у вигляді домашнього арешту у нічний час. Чоловіка підозрюють у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. ч. 2, 4 ст. 189 Кримінального кодексу України) та незаконному заволодінні транспортним засобом, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 289 КК України). Про це повідомили у пресслужбі суду.

Нагадаємо, 2 лютого запобіжний захід обрали депутату Полтавської обласної ради, якого підозрюють у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. ч. 2, 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, двоє депутатів, погрожуючи фізичним насильством, вимагали та отримали у жительки Полтавщини понад 39 тис. доларів США за придбання останньою нібито викраденого зерна у працівників товариства, яке належить одному з депутатів.