![Після двох років полону до Полтавщини повернувся 23-річний воїн Олександр Сіняков](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-sMFifyGk8Egeid_510.jpg)
![Після двох років полону до Полтавщини повернувся 23-річний воїн Олександр Сіняков](/mediafiles/gallery/imgonline-com-ua-Frame-blurred-sMFifyGk8Egeid_510.jpg)
10 жовтня близько опівночі в смт Градизьк (Глобинська тергромада) на вулиці Зоряній сталася дорожньо-транспортна пригода.
За попередньою інформацією, 63-річний водій мікроавтобуса "Mercedes-Benz" з’їхав із проїзної частини дороги та врізався у дерево.
Як повідомили у пресслужбі Головного управління Нацполіції Полтавщини, у результаті аварії, водія доставили до лікарні, де йому надали необхідну допомогу. Потім його відпустили додому.
На чоловіка склали два адміністративні протоколи: за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.