Спортсмени із Полтавщини стали призерами європейських змагань

31 липня 2023 0
Яніна Климань
Ангеліна Некрасова здобула перемогу на чемпіонаті Європи з боксу, Ярослав Верблюд і Тарас Кузик вибороли бронзу чемпіонату Європи з веслування.

Золоті та бронзові медалі європейських змагань здобули спортсмени із Полтавщини. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Ангеліна Некрасова здобула перемогу на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів у Румунії. У ваговій категорії 66 кг вона здолала суперниць із Польщі, Туреччини та Італії.

Ярослав Верблюд і Тарас Кузик стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з параканое та веслування на байдарках і каное серед юніорів і молоді до 23 років у Португалії. Вони змагалися у каное-двійках на дистанції 500 м.

Тренери спортсменів – Олександр Середницький, Олег Камерилов та Дмитро Саблін.