Спортсменка з Полтавщини здобула "бронзу" на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

02 листопада 2022 0
Яніна Климань
Тетяна Замахіна з Лубенської громади стала призеркою чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

27-30 жовтня поблизу Чернівців відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування. На довгій та подовженій дистанції вихованка ДЮКСОТ ВАЛТЕКС з Лубен Тетяна Замахіна виборола "бронзу".

Складна місцевість і буковинські ліси ускладнювали стиль орієнтування полтавських спортсменів, повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

Тепер орієнтувальники Полтавщини готуються до закриття сезону, який відбудеться у листопаді проведенням особисто-командного чемпіонату області.

Участь у змаганнях взяли 350 учасників з 19 областей України. Полтавську область представляли 20 спортсменів різних вікових категорій.