В кожному окупованому місті росіяни запровадили «фільтрацію», її пройшли вже понад 37 тисяч людей

16 травня 2022 0
Поліна Кузнецова
Окупанти допитують, ретельно оглядають і катують українців в окупованих містах.

Окупанти запровадили процедуру «фільтрації» у кожному тимчасово окупованому українському місті. За даними правозахисних організацій її пройшли вже понад 37 тисяч громадян, також цю процедуру проходять люди, які були примусово депортовані в рф. Про це повідомляє омбудсменка Людмила Денісова у своєму телеграм-каналі.

Кожні три дні «особливо небезпечні» і «неблагонадійні» в російській ідеології українці змушені терпіти дискримінацію і приниження.
Громадян України допитують, ретельно оглядають, утримують в нелюдських умовах і катують.

Такі дії не тільки дискримінують людей за ознакою національності, а взагалі нагадують тотальний геноцид української нації.
Пропагандисти росії роками зрощували в головах росіян ідеї «меншовартості» українського народу, другосортності, штучності української державності – складові україноненависницької ідеології, якою сьогодні політичне і військове керівництво рф виправдовує знищення українців.


Грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та звичаїв ведення війни вважається будь-який примус фізичного чи морального порядку до цивільного населення, зокрема з метою отримання від них або від третіх осіб якихось відомостей.