Спортсменка з Полтавщини стала призеркою чемпіонату України з дзюдо

02 липня 2021 0
Тетяна Наказненко
Дзюдоїстка з Горішніх Плавнів здобула медаль чемпіонату України серед юніорів та юніорок.

Анастасія Мельник з Горішніх Плавнів виборола бронзову медаль чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок. Про це повідомили на офіційному сайті Федерації дзюдо України.

Так, спортсменка змагалася у категорії U21 (70 кг). Золото в цій дисципліні здобула представниця Чернігівщини, срібло виборола киянка, також третє місце посіла дзюдоїстка з Львівщини.

Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів відбувся протягом 30 червня-1 липня у Харкові. У турнірі взяв участь 321 спортсмен до 21 року з різних регіонів.

Ці змагання стали відбірковими до збірної команди України для участі у міжнародних стартах, а саме юніорських Кубках Європи у Празі (17-18 липня) і Бухаресті (31 липня – 1 серпня). Далі за підсумками цих двох стартів сформують команду для участі в юніорському чемпіонаті Європи і світу, що пройдуть восени 2021 року.