![На Донеччині поліг воїн із Полтавщини Віталій Шишкін](/mediafiles/gallery/c4b8b3bc-89fa-4061-a67a-48ea1a0dd58d_510.jpg)
![На Донеччині поліг воїн із Полтавщини Віталій Шишкін](/mediafiles/gallery/c4b8b3bc-89fa-4061-a67a-48ea1a0dd58d_510.jpg)
12 січня 2024 року близько опівночі поліціянтам надійшло повідомлення від місцевих жителів про конфлікт між чоловіками в одному з приватних будинків у селищі Велика Багачка Миргородського району.
За вказаною адресою прибула патрульна поліція, слідчі та спеціаліст-криміналіст.
Як повідомили у Головному управлінні Нацполіції Полтавщини, під час вивчення обставин сварки поліціянти виявили у 77-річного мешканця оселі револьвер. Зброю вилучили.
За цим фактом відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю) Кримінального кодексу України.
Чоловіку загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.