Донька Олександра Мамая працювала на виборчий штаб путіна

11 червня 2024 0
Яніна Климань
Жінка володіє у Санкт-Петербурзі рекламним агентством, яке брало участь в PR-кампанії партії "єдина росія".

В Києві СБУ затримала доньку ексмера Полтави Олександра Мамая, який наразі засуджений за масштабну корупцію. Вона працювала на "виборчий штаб" партії путіна під час російських виборів у 2022 та 2023 роках.

Напередодні "єдиного дня голосування" жінка розпорядилася залучити сотні рекламних стендів та бордів своєї фірми для поширення прокремлівської агітації. Проживаючи в Києві, колаборантка дистанційно управляла рекламним бізнесом в росії й отримувала від нього мільйонні дивіденди.Так, у період співпраці з "виборчим штабом" партії кремля, фігурантка отримала прибуток у понад 35 млн російських рублів.

Під час обшуків за місцем проживання та в київських офісах затриманої виявлено комп’ютерну техніку, мобільні телефони та фінансову звітність щодо співпраці з рф.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили фігурантці про підозру за ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Крім того, на все майно затриманої наклали арешт на загальну суму понад 270 млн грн.

Серед заблокованих активів – 3 квартири в Києві, мінівен та частки в статутних капіталах двох українських компаній.

Наразі зловмисниця під вартою. Їй загрожує до 12 років тюрми.