![Атака безпілотників на Полтавщині: загасили пожежу на промисловому об’єкті. ФОТО](/mediafiles/gallery/447616593_869394411897604_4606649282101207888_n_510.jpg)
![Атака безпілотників на Полтавщині: загасили пожежу на промисловому об’єкті. ФОТО](/mediafiles/gallery/447616593_869394411897604_4606649282101207888_n_510.jpg)
Протягом 27 січня рятувальники на Полтавщині відбуксирували автомобіль швидкої медичної допомоги та чотири вантажні автомобілі. Допомогу надавали водіям у Чорнухинському, Пирятинському, Машівському, Лубенському та Полтавському районах.
Як повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, о 22:30 поблизу села Тагамлик Машівського району рятувальники буксирували автомобіль швидкої медичної допомоги, який не міг самостійно рухатися.
У автомобілі швидкої перебували троє людей: фельдшер, водій та хворий.