Спортсмени з Полтавщини завоювали 45 медалей на чемпіонаті Європи з армреслінгу й параармреслінгу

20 червня 2023 0
Максим Михайліченко
Полтавські спортсмени на чемпіонаті Європи з армреслінгу й параармреслінгу завоювали 12 золотих медалей.

Спортсмени з Полтавщини у складі української збірної на чемпіонаті Європи з армреслінгу й параармреслінгу вибороли 45 медалей. Про це повідомили в Полтавській обласній військовій адміністрації.

Наша збірна зайняла друге місце серед жінок, та серед чоловіків. Юніори та молодь зайняли друге місце серед жінок, та третє серед чоловіків.  А чоловіча команда дорослих стала срібним призером.

Загалом спортсмени з Полтавщини завоювали 12 золотих, 10 срібних та 6 бронзових медалей.

Всього участь у змаганнях взяли 900 учасників із 26 країн. Україну представляли 100 учасників: 82 спортсмени та 18 тренерів.