![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
1 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Старомайорське Волноваського району Донецької області загинув солдат Олександр Єременко. Про це повідомили у Карлівській міській раді.
Чоловік був учасником АТО та ООС. З травня 2022 року захищав рідну землю від рашистської навали. Йому було 38 років.
У захисника залишилися рідні та близькі.
Фото: Карлівська міська рада