На Полтавщині засудили жінку, яка кухонним ножем вбила свого чоловіка

05 липня 2021 0
Сім років позбавлення волі призначив Хорольський райсуд місцевій жительці, яка вбила свого чоловіка.

Сім років позбавлення волі призначили 41-річній жительці Хоролу за вбивство чоловіка. Вирок виніс Хорольський районний суд, на сайті якого оприлюднили відповідне рішення.

Так, згідно з повідомленням, наприкінці вересня 2019 року обвинувачена, після спільного вживання алкогольних напоїв зі своїм чоловіком, у власному будинку на кухні готувала їжу. 

Чоловік затіяв сварку, в ході якої жінка кухонним ножем вдарила його в область грудної клітки. На початку жовтня від отриманої травми чоловік помер.

Обвинувачена жінка вину у злочині визнала частково. Вона пояснила, що діяла неумисно, намагаючись захиститися від домашнього насилля, від якого регулярно потерпала. Удар вийшов спонтанним і жінка не бажала травмувати чоловіка чи вбити його.

Після того, як вдарила чоловіка, обвинувачена надала йому медичну допомогу, пропонувала викликати лікаря, на що останній не погоджувався. Чоловік ховав від неї телефон, щоби запобігти такому виклику. Протягом декількох наступних днів чоловік почувався задовільно, декілька разів ходив на роботу.  

Зі слів обвинуваченої вона намагалася самотужки лікувати його рану. Проте, коли побачила, що стан чоловіка значно погіршився, не зважаючи на заперечення потерпілого, викликала швидку. По приїзду лікарів чоловік помер, реанімаційні заходи результату не дали.

Врахувавши всі обставини, суд засудив обвинувачену до мінімальної міри покарання за ч. 2 ст. 121  (умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального Кодексу України.

Вирок можна оскаржити до Полтавського апеляційного суду протягом 30 діб з моменту його проголошення.