Спортсмени з Полтавської області стали призерами чемпіонату з дзюдо

10 вересня 2021 0
Тетяна Наказненко
Двоє дзюдоїстів з Полтавщини здобули нагороди чемпіонату фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" серед юнаків і дівчат.

З 7 до 9 вересня у місті Очаків Миколаївської області відбувся чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України з дзюдо серед юнаків і дівчат 2005-2007 року народження.

За інформацією тренера комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи "Олімпійські надії" Олександра Ємченко, вихованці обласної школи здобули дві медалі різного ґатунку.

Так, Ярослав Омельченко став переможцем чемпіонату, здобувши золоту нагороду у своїй ваговій категорії. Артем Колотов виборов бронзу змагань.

1 жовтня ці спортсмени у складі збірної Полтавщини зможуть взяти участь в Ужгороді на чемпіонаті України до 17 років. Про це повідомили у секторі фізичної культури та спорту міста Горішні Плавні.

Загалом у чемпіонаті взяли участь спортсмени 13 територіальних організацій товариства.