![На Донеччині отримав смертельні поранення 29-річний солдат Вячеслав Герке](/mediafiles/gallery/a3ea0b6e-ccda-4bed-85c6-c814d4438c3c_510.jpg)
![На Донеччині отримав смертельні поранення 29-річний солдат Вячеслав Герке](/mediafiles/gallery/a3ea0b6e-ccda-4bed-85c6-c814d4438c3c_510.jpg)
14 грудня виконавчий комітет Зіньківської міської ради оголосив тендер на утримання доріг в зимовий період (посипка піщано-сольовою сумішшю та чистка). Очікувана вартість становить 10 млн грн. Про це стало відомо із порталу публічних закупівель "Prozorro".
Роботи, передбачені тендерною документацією:
- снігоочищення доріг Зіньківської територіальної громади, розчищення їх від снігових заносів, усунення ущільненого снігового шару з поверхні проїзної частини, ліквідація ожеледі, прибирання і відкидання снігових валів узбіч, вивезення снігу з вулиць та доріг;
- розсипання протиожеледного матеріалу (піщано-сольової суміші);
- заготівля піщано-сольової суміші.
Населені пункти Зіньківської громади, де планують прибирати сніг:
Строк виконання робіт – 31 грудня 2023.
Подати тендерні пропозиції можна до 25 грудня, аукціон призначили на 27 грудня.
Фото: Полтавська ОВА