![Полтавець Олександр Хижняк – чемпіон Європейських ігор 2023](/mediafiles/gallery/photo_2023-07-02_09-47-35_510.jpg)
![Полтавець Олександр Хижняк – чемпіон Європейських ігор 2023](/mediafiles/gallery/photo_2023-07-02_09-47-35_510.jpg)
З 5 по 10 липня у Бухаресті (Румунія) проходив Чемпіонат Європи з плавання серед юніорів U-18, в якому юна чемпіонка з Полтавщини встановила новий юнацький рекорд України у комбінованому естафетному плаванні (4х100). Про це повідомив голова Полтавської військової адміністрації Дмитро Лунін.
У складі команди, разом зі спортсменами з Дніпра, Броварів та Чернігова, Марія здобула бронзову медаль.
Нагадаємо, що спортсменка з Полтавщини стала призеркою на чемпіонаті Європи з плавання.