Полтавські спортсмени стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

12 лютого 2024 0
Дарина Омелич
Спортсмени з Полтавщини вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби.

11 лютого в Києві завершився XXVII Всеукраїнський турнір із греко-римської боротьби пам'яті дворазового олімпійського чемпіона Олександра Колчинського серед 14 та 15-річних кадетів. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

У змаганнях взяли участь 305 спортсменів і 45 команд із різних куточків України та Азербайджану.

В результаті змагань спортсмени збірної команди Полтавської області вибороли призові місця:

Переможець турніру з греко-римської боротьби

- Тарас Макарчук із Полтави (100 кг) і Юсиф Ягубов із Миргорода (48 кг) здобули "золото" у різних категоріях;

- Олександр Сороколєт із Миргорода (68 кг) завоював "срібло" ;

- Микита Куроп'ятник із Кременчука (38 кг) і Нікіта Бреус із Решетилівки (44 кг) вибороли бронзові нагороди.

Спортсменів до змагань готували Сергій Шудегов, Валентин Журавель, Валерій Славка та Анатолій Кононов.