На Полтавщині судитимуть директора товариства за зловживання повноваженнями

12 березня 2021 0
Тетяна Наказненко
У Полтавській області судитимуть директора місцевого товариства за зловживання повноваженнями, що спричинило понад 900 тисяч гривень збитків.

Лубенська місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо директора товариства, якому інкримінують зловживання повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення (ч. 2 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України). Про це йдеться на офіційному сайті Полтавської обласної прокуратури.

За даними слідства, директор надавав вказівки підлеглим працівникам про внесення до розрахунків видатків на відшкодування витрат, пов’язаних із наданням пільг, завідомо неправдивих відомостей щодо надання послуг із вивезення побутових відходів 180 громадянам, які належать до пільгових категорій населення. Ці розрахунки він щомісячно подавав до Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради для отримання компенсації за послуги, які фактично не надавалися.

У результаті таких дій протягом лютого 2017 - жовтня 2019 років управління перерахувало товариству понад 900 тис. грн.

Під час досудового розслідування прокуратура до обвинуваченого пред’явила цивільний позов, аби відшкодувати збитки, завдані місцевому бюджету.

фото ілюстративне