На Полтавщині прощаються з двома бійцями, які загинули на Донеччині

18 лютого 2021 0
Ольга Семенко
Кременчуківців Вʼячеслава Олексієнка та Олександра Войтенка, які 14 лютого загинули в зоні бойових дій, проводжають в останню путь.

18 лютого в Кременчуці прощаються з Вʼячеславом Олексієнком та Олександром Войтенком, які 14 лютого загинули в зоні бойових дій.

Церемонія триває в міському палаці культури. Панахида за загиблими відбудеться у Свято-Миколаївському соборі, після чого бійців поховають на Алеї Героїв Свіштовського кладовища. Про це повідомила пресслужба виконкому Кременчуцької міської ради.

Капітан Войтенко Олександр Володимирович служив командиром взводу вогневої підтримки Першої десантно-штурмової роти військової частини А1493. Народився 30 квітня 1974 року в м. Полтава. Військовий за фахом, закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище. Олександра Войтенка призвав на службу до Збройних Сил України за контрактом Козельщинський РВК Полтавської області від 12 березня 2018 року.

У нього залишилася дружина.

Солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович служив стрільцем, помічником гранатометника Першого десантно-штурмового взводу Першої десантно-штурмової роти військової частини А1493. Народився 17 квітня 1987 року у Кременчуці. Навчався в Кременчуцькому професійному ліцеї ім.А.С.Макаренка. В’ячеслава Олексієнка призвав на службу до Збройних Сил України за контрактом Кременчуцький ОВК Полтавської області від 21 жовтня 2019 року.

У нього залишилися дружина та матір.