![Затримали чоловіка-транссексуала, який викрав новонароджену дитину із пологового в Кременчуці](/mediafiles/gallery/c50e5646d11d162777b831fef0d39c86_3REcOJP_510.jpg)
![Затримали чоловіка-транссексуала, який викрав новонароджену дитину із пологового в Кременчуці](/mediafiles/gallery/c50e5646d11d162777b831fef0d39c86_3REcOJP_510.jpg)
14 травня близько 16:30 під час патрулювання прилеглих вулиць та провулків Миргорода працівники поліції помітили чоловіка який підпадав під прикмети безвісти зниклого миргородця. Ним виявився 78-річний Василь Маренич. Наразі з ним все добре, його передали рідним.
Нагадаємо, Миргородський райвідділ поліції розшукував безвісти зниклого жителя Миргорода. Чоловік 14 травня близько 8:30 пішов з дому та не повернувся. Про це повідомили у Головному управлінні Нацполіції Полтавщини.
Фото: ГУ Нацполіції Полтавщини