![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
26 лютого представники бізнесу й обласної адміністрації передали бойовим підрозділам ще п’ять пікапів. Це позашляховики відомих світових брендів. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
Машини на передовій є розхідним матеріалом. Транспорт конче необхідний для виконання бойових завдань.
Нагадаємо, у Полтавській області передали автомобіль для військовослужбовців.
Фото: Філіп Пронін