На війні загинули два військовослужбовці із Полтавщини Андрій Москаленко та Василь Періг

17 вересня 2023 0
Яніна Климань
У Полтаві попрощаються зі старшим лейтенантом Андрієм Москаленком та солдатом Василем Перогом.

18 вересня о 10:00 у Полтаві біля Свято-Успенського кафедрального собору відбудеться прощання із загиблими героями Андрієм Москаленком та Василем Перогом. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Старший лейтенант Москаленко Андрій Григорович народився 28 січня 1975 року в місті Полтава. Батьки проживають в селі Стасі Полтавського району Полтавської області.

Андрій був кадровим військовим. У 1997 році закінчив Київське вище військове інженерне училище зв’язку та проходив службу у збройних силах України. У 1999 році він звільнився із лав ЗСУ.

29 квітня 2022 року був призваний на військову службу по мобілізації п’ятим відділом Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Проходив службу на посаді командира радіолокаційного взводу батареї управління та артилерійської розвідки  військової частини А4007.

Під час ворожого артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, воїн отримав осколкове поранення. 12 вересня 2023 року помер у військовому шпиталі міста Києва.

Солдат Періг Василь Васильович народився 10 лютого 1987 року, проживав у села Сем’янівка Полтавської громади.

Призваний Полтавським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки на службу по мобілізації 18 березня 2022 року, до військової частини 3052 Національної Гвардії України на посаду стрільця 3-го відділення 2-го стрілецького взводу 9-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону.

15 вересня в районі населеного пункту Стельмахівка Луганської області, внаслідок обстрілу ворожою артилерією, боєць загинув.