Спортсмен із Полтавщини став чемпіоном Міжнародного турніру з греко-римської боротьби

14 травня 2024 0
Яніна Климань
Борець Вадим Матрос із Кременчуцького спортивного ліцею виборов золоту медаль на міжнародному турнірі.

9-12 травня 2024 року в Бухаресті (Румунія) тривав Міжнародний турнір із греко-римської боротьби U-17. Національна збірна команда України U-17 посіла І місце серед інших збірних команд країн.

Вихованець Кременчуцького спортивного ліцею імені І. М. Піддубного Вадим Матрос став чемпіоном турніру. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

У складі збірної України учень-спортсмен Кременчуцького спортивного ліцею імені Івана Максимовича Піддубного Полтавської обласної ради Вадим Матрос виборов золоту медаль та І місце. До змагань Вадима підготував його тренер Сергій Бузько.