![Атака безпілотників на Полтавщині: загасили пожежу на промисловому об’єкті. ФОТО](/mediafiles/gallery/447616593_869394411897604_4606649282101207888_n_510.jpg)
![Атака безпілотників на Полтавщині: загасили пожежу на промисловому об’єкті. ФОТО](/mediafiles/gallery/447616593_869394411897604_4606649282101207888_n_510.jpg)
24 травня о 14:35 на вулиці 40-річчя Перемоги у селі Кукобівка Полтавського району, сталася пожежа в гаражі. Про це повідомили в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій в Полтавській області.
Рятувальники загасили вогонь приблизно за одну годину.
Вогонь знищив покрівлю площею 80 кв. м, та речі, які були у вжитку. Пожежники врятували автомобіль від повного знищення вогнем.
Унаслідок пожежі власник гаража отримав опіки.
До гасіння залучили чотири особи особового складу десятої державної пожежно-рятувальної частини та одну одиницю техніки, а також працівників та техніку підрозділів Решетилівської місцевої й добровільної пожежної охорони та місцевого підприємства.