Військові з громади на Полтавщині отримають безплатне оздоровлення

22 листопада 2022 0
Дар'я Жученя
Учасники бойових дій, зареєстровані в Миргородській громаді, та члени їх сімей отримають безплатне оздоровлення.

У межах Програми соціального захисту населення Миргородської міської територіальної громади на 2022-2024 роки виділили кошти на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО /ООС, осіб, залучених до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф на території України. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

До цієї програми внесли зміни, що передбачають санаторно-курортне оздоровлення учасників бойових дій, а також членів їх родин (дружина, батьки, діти), що зареєстровані в Миргородській громаді.

Оздоровлення проходить у відділеннях філії ПрАТ "Миргородкурорт". Програма соціального захисту розрахована на три роки. Загальна сума на ці видатки складає майже 10 млн грн.

За додатковою інформацією звертайтеся в управління соціального захисту населення, тел. 5-61-31, каб. №9 (сектор обслуговування людей з інвалідністю, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).