У Полтаві невідомі намагалися увірватися до квартир людей

17 січня 2022 0
Напередодні вночі у мікрорайоні Левада невідомі намагалися увірватися до квартир людей. Чотири особи заходили у під'їзди та виламували замки у квартирах. Місцеві жителі викликали поліціянтів, однак чоловіків затримати не встигли.

Четверта ранку, до кватир полтавців на вулиці Олександра Бідного намагаються увірватися невідомі. Дії чоловіків зафіксували камери відеоспостереження.

Чотири зловмисники заходили у під’їзди у захисних медичних масках. Попри те, що на дверях встановлені домофони, місцеві жителі говорять,що шахраї заходили без перешкод.

Місцеві жителі викликали поліціянтів, однак чоловіків затримати не встигли.

"Одразу пішли у другий під’їзд, а потім до нас прийшли. Коли поліція приїхала, вони перебігли до нас. Чотири особи. Хто вони невідомо", – розповіла полтавка.

"Намагалися зайти до помешкань і, навіть, є інформація, що вони одне помешкання відкрили, але там була мешканка цієї квартири, яка їх налякала", – додав управитель будинку Василь Писанка.

Тепер жителі будинку побоюються, що чоловіки можуть знову повернутися до квартир.

"Тепер на другий замок зачиняємо ще. А що в принципі робити? Гроші всі на картці завжди, готівки немає. Тому не дуже страшно", – зазначила полтавка Яна Дейнеко.

"Є камери, і так вийшло. Я не уявляю, як це трапилося. Звичайно, я боюся", – зауважила полтавка Любов Володимирівна.

До поліції надійшло лише одне звернення від полтавців, тому наразі правоохоронці перевіряють інформацію щодо інциденту.

"Надійшло повідомлення від мешканців будинку, що у під’їзді перебувають невідомі. При виїзді не місце поліціянти не встановили пошкодження пристроїв, що замикають двері або інше майно", – прокоментував пресофіцер поліції Полтавщини Василь Зуб.

Для того, щоб убезпечити себе від грабіжників варто комплексно підійти до цього питання. В першу чергу, варто звернути увагу на захист вікон та дверей.

"За можливості встановити захисну фурнітуру на вікна, а також додаткову фурнітуру на двері. Другий етап – встановлення сигналізації, вона дасть змогу виявити зловмисника і також оперативно зреагувати, щоб зберегти майно. І останній етап – це відеонагляд, він ідентифікує зловмисника", – розповів інженер управління централізованого нагляду за технічними засобами охорони Юрій Воскобійник.

А крадіжка з проникненням до приміщення карається від трьох до шести років позбавлення волі.