![Затримали чоловіка-транссексуала, який викрав новонароджену дитину із пологового в Кременчуці](/mediafiles/gallery/c50e5646d11d162777b831fef0d39c86_3REcOJP_510.jpg)
![Затримали чоловіка-транссексуала, який викрав новонароджену дитину із пологового в Кременчуці](/mediafiles/gallery/c50e5646d11d162777b831fef0d39c86_3REcOJP_510.jpg)
29 грудня о 16:30 у місті Кременчук сталася дорожньо-транспортна пригода.
Як повідомили у Головному управлінні Нацполіції Полтавщини, автомобіль ЗАЗ Daewoo, під керуванням 61-річного водія, на нерегульованому пішохідному переході наїхав на 75-річну жінку.
ДТП, Кременчук, 29 грудня 2023 рік. Фото: Головне управління Нацполіції Полтавщини
Внаслідок ДТП пенсіонерку госпіталізували.
За даним фактом вирішують питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 с. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середнього ступеня тяжкості тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України.