Спортсмени з Полтавщини стали призерами Кубка України з греко-римської боротьби

11 лютого 2021 0
Тетяна Наказненко
Четверо спортсменів з Полтавської області здобули медалі Кубка України з греко-римської боротьби.

Ленур Темиров, Максим Лю, Дмитро Пишков та Євгеній Савета стали призерами Кубка України з греко-римської боротьби, присвяченого 150-річчю дня народження Івана Піддубного.

За інформацією на офіційному сайті Федерації греко-римської боротьби України, Ленур Темиров здобув срібну медаль у ваговій категорії 60 кг. Він програв представникові Київщини.

Бронзовим призером у ваговій категорії 63 кг став Максим Лю. Спортсмен поступився борцям з Київської та Запорізької областей.

Також на третьому місці пʼєдесталу опинився Дмитро Пишков. Він змагався у ваговій категорії 77 кг. Перше місце посів борець з Дніпропетровщини, друге — з Харківщини.

Євгеній Савета здобув бронзу у ваговій категорії 97 кг. Кращими за нього були представники Донеччини та Одещини.

Кубок України з греко-римської боротьби, присвячений 150-річчю дня народження Івана Піддубного, відбувся у Черкасах протягом 8 — 11 лютого.

Полтавська область стала сьомою у командному рейтингу. У трійці лідерів збірні Київщини, Харківщини та Дніпропетровщини.