На етапі Кубка світу зі стрільби представниця Полтавщини здобула срібло

02 липня 2021 0
Тетяна Наказненко
Спортсменка з Полтавської області стала срібною призеркою етапу Кубка світу зі стрільби, що триває у Хорватії.

Надія Шаманова з Горішніх Плавнів виборола срібну медаль етапу Кубка світу зі стрільби. Про це повідомили на офіційній сторінці Національного олімпійського комітету України у Фейсбуці.

Спортсменка у складі команди разом з Юлією Коростильовою та Анастасією Німець посіли друге місце у дисципліні – стрільба з малокаліберного пістолета на 25 м.

Надія Шаманова є вихованкою дитячої юнацько-спортивної школи №1 Горішніх Плавнів. Її тренерами є Віктор Недбайло і Владислав Григоренко..

Етап Кубка світу зі стрільби триває у хорватському місті Осієк протягом 23 червня – 3 липня.

Нагадаємо, спортсменка з Горішніх Плавнів виборола бронзову медаль чемпіонату України з дзюдо серед юніорів та юніорок.