У Словаччині можна обміняти українське посвідчення водія

02 березня 2023 0
Максим Михайліченко
У Словаччині запрацювала послуга обміну українського посвідчення водія: що для цього треба.

З 2 березня в Словаччині почали надавати послугу обміну українського посвідчення водія. Про це повідомили в регіональному сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ в Полтавській області.

Документ можна замінити, якщо закінчився термін його дії, змінилися анкетні дані власника або за бажанням обміняти старе посвідчення на нове.

Для обміну потрібно надати такі документи:

  • паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи;
  • довідку платника податків – "ідентифікаційний код";
  • наявне посвідчення водія, яке підлягає обміну;
  • документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо), у разі зміни таких даних.

Послугу надають, якщо особа має фізичний документ. Відновити втрачене або знищене українське посвідчення водія за кордоном наразі неможливо.

Посвідчення можна обміняти в мобільно-технічних комплексах ДП "Документ", що працюють за адресою: Братислава, 821-09, Mlynské nivy 5A (територія автостанції – 1 поверх ТЦ "Nivy centrum"). Графік роботи з вівторка до п’ятниці з 9:00 до 16:00 та в суботу з 9:00 до 14:45.