![На Полтавщині відкрили рух транспорту на мосту через річку Сулу](/mediafiles/gallery/413800627_10226106060584079_4696615560594146987_n_510.jpg)
![На Полтавщині відкрили рух транспорту на мосту через річку Сулу](/mediafiles/gallery/413800627_10226106060584079_4696615560594146987_n_510.jpg)
Станом на ранок 29 грудня всі автомобільні дороги державного значення у Полтавській області перебувають у проїзному стані. Заторів не зафіксовано, повідомили у пресцентрі Служби автомобільних доріг Полтавщини.
З часу настання негоди розчистили 4000 км. Для обробки протиожеледними матеріалами використали майже 1500 тонн піщано-соляної суміші.
Роботу продовжують і надалі. Залучені 145 механізмів та 180 дорожників, зокрема на автодорозі М-03 Київ - Харків працюють 49 одиниць техніки (комбіновані дорожні машини, грейдери, навантажувачі).
фото: пресцентр Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Агентства місцевих доріг Полтавщини