Полтавська "Ворскла" перемогла донецький "Шахтар" та вийшла у єврокубки

04 червня 2023 0
Максим Михайліченко
Полтавська "Ворскла" перемогла золотого призера УПЛ "Шахтаря" та вийшла до Ліги конференцій представляти Україну.

4 червня полтавська "Ворскла" грала проти донецького "Шахтаря" в рамках 30 туру Української прем'єр-ліги.

Полтавська команда могла відправитися на єврокубки за умови того, якщо футбольний клуб "Олександрія" програє або зіграє внічию свій матч проти "Руху", але при цьому "Ворскла" виграє свій матч проти чемпіона УПЛ "Шахтаря".

На щастя полтавській команді, "Олександрія" зіграла 0:0 з "Рухом". А "Ворскла" зі свого боку перемогла "Шахтар" з рахунком 2:1:

• На 37 хвилині матчу "Ворскла" відкрила рахунок з пенальті, який пробив Таулянт Сулейманов;
  • На 50 хвилині "Ворскла" подвоїла свою перевагу голом Євгена Павлюка;
  • На 74 хвилині полтавська команда залишилася без гравця: червону картку отримав Ігор Пердута;
  • На 80 хвилині матчу Артем Бондаренко, гравець "Шахтаря" скоротив відрив у рахунку зробивши його 2:1.

У підсумку матчу, "Ворскла" перемогла чемпіона УПЛ та вийшла до Ліги конференцій.