У Полтаві з дитячого садочку дитина повернулася з розрізаним язиком

13 грудня 2021 0
У Полтаві дитина повернулася з дитячого садочка з травмою язика. Про це повідомляє мама дворічного хлопчика. Жінка занепокоєна, що вихователі не повідомили про інцидент матері. А в закладі кажуть, що хлопчик міг травмуватися вдома.
У Полтаві дворічна дитина розрізала язика у дитячому садочку. Про це повідомляє мама хлопчика. Жінка занепокоєна, що вихователі про інцидент не повідомили. А забираючи дитину додому, мама хлопчика помітила, що син був млявий.

Стався інцидент у п'ятницю 10 грудня. Хлопчика з дитячого садочка забирала мама близько 17-ї години. Незадовго після того, як сімейство потрапило додому, довелося викликати швидку.

"Роздягала дитину, зайшли на кухню, й дитина висувала язичок "мама, поцілуй, мені боляче". Я просто злякалася, коли побачила той язик, тому що це страшно було. Я запанікувала не знала, що робити. Подзвонила до виховательки, спитала чому мені ніхто не сказав, що в моєї дитини розрізаний язик", – розповіла мама хлопчика Олена Маїлова.

Додому до батьків хлопчика того вечора приїхала і вихователька, а дитину відвезли до дитячої міської клінічної лікарні.

"Дитині під наркозом наклали п'ять швів, просто не знаю, як це все сталося. Я хочу знати правду, як будь-яка мама. Я хочу знати чому мені про це не сказали, чому дитину тримали до вечора у такому стані. Я зараз це все роблю тому, що я не почула елементарних вибачень, ще й звинувачували мене", – додала мама дитини.

Хлопчик на стаціонарному лікуванні з травмою язика перебував три доби.

"Цей хлопчик перебував у нас на стаціонарному лікуванні. На сьогодні він виписаний", – повідомила виконувачка обов'язків директора дитячої міської клінічної лікарні Юлія Карпова.

Мами інших дітей, які навчаються у садочку №34 "Журавлик" про інцидент чули.

"Я читала в Інтернеті, але нічого не знаю. З мамою ми разом зі старшою дівчинкою у групі, то маму я знаю, відгуки про маму дуже гарні. Я не думаю, що вона могла збрехати",– сказала полтавка Юлія Соловйова.

"Я в соцмережах прочитала, загалом я садочком задоволена, чесно претензій немає. У нас дуже гарний вихователь", – розповіла полтавка Олена.

Завідувачка дитячого садка №34 повідомила таке.

"Це сталося в п'ятницю, як дитина вже була вдома, тобто з садочка він пішов за 5 хвилин за 17-ту. Ззовні здоровий, дитинка не плакала, дитинка в садочку харчувалася. Вихователь не може насильно заглядати в рота. Якби дитина плакала, була збуджена, знервована, одазу ми телефонуємо батькам, одразу ведемо до медиків", – розповіла завідувачка ДНЗ №34 "Журавлик" Олена Рєзнік.

У законі України про освіту чітко зазначено, що педагогічні працівники, зобов'язані дбати про фізичний та психологічний стан вихованців, повідомив юрист.

"У разі якщо мама вважає, що педагогічні працівники неналежним чином виконали свої обов'язки відносно її дитини, то безумовно, вона в праві звернутися з заявою до компетентних органів, про притягнення даного працівника до відповідальності", – повідомив Юрист Богдан Яненко.

"До поліції міста Полтави звернулася місцева жінка, з заявою про те, що під час перебування її дитини у дитячому садочку, вона травмувала собі язик. Дана заява зареєстрована в журналі єдиного обліку, вона перевіряється й проводиться єдина перевірка. За результатами перевірки буде дана юридична оцінка цим подіям", – сказав речник Національної поліції Полтавщини Роман Грішин.

Батькам дворічного Адема лікарі повідомили, що травма язика надалі не вплине на дикцію хлопчика.