![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
![У Полтаві попрощалися із солдатами Олександром Зусом та Андрієм Поляховим](/mediafiles/gallery/1_AEQ3M7c_510.png)
16 лютого, у День єднання українського народу, о 9:00 на залізничному вокзалі Ужгорода відкриють фотовиставку "Єдність заради майбутнього". Виставка розповість про етапи та особливості евакуації дітей поїздами "Укрзалізниці" з різних куточків України. Про це повідомили на фейсбук-сторінці товариства.
16 лютого об 11:45 з Ужгорода вирушить Поїзд Єднання №104/103. На шляху прямування рейсу можна буде зустріти поїзд та підписати спеціальні залізничні листівки, які через усю країну доставлять до Краматорська, що на Донеччині, в руки захисникам України.
Маршрут руху Поїзда Єдності:
Об 11:40 поїзд прибуде до Краматорська.