Полтавські бодібілдери завоювали п’ять медалей на чемпіонаті світу

06 листопада 2023 0
Яніна Климань
Четверо спортсменів з Полтавщини стали призерами на чемпіонату світу з бодібілдингу.

В Іспанії завершився чемпіонат світу з бодібілдингу. Про це повідомили у Полтавській обласній військовій адміністрації.

На змаганнях спортсмени з Полтавської області вибороли п’ять медалей:

Георгій Барсуков – 1 місце, бодібілдинг до 100 кг (Лубни);

Ярослава Білан – 1 місце, жінки бікіні майстри до 164 см, 35-39 років та 3 місце, жінки бікіні, ростова категорія до 162 см (Полтава);

Сергій Ройко – 2 місце, менс фізик мускуляр, ростова категорія до 179 см (Кременчук);

Ірина Тертична – 3 місце, жінки бікіні, ростова категорія до 169 см (Кременчук).

За нагороди на чемпіонаті світу з фітнесу та бодібілдингу змагалися 54 спортсмени з України, які вибороли 26 медалей – дев'ять золотих, сім срібних та десять бронзових. У командному заліку світового чемпіонату збірна України посіла друге місце в змаганнях серед жінок та друге місце – в змаганнях серед жінок-майстрів.