Полтавського депутата Диканя взяли під варту на 60 діб. ВІДЕО. ОНОВЛЕНО

04 вересня 2021 0
Ольга Семенко
В Октябрському райсуді обрали запобіжний захід полтавському депутату Євгенові Диканю, якого підозрюють в отриманні неправомірної вигоди. Посадовець заявляє, що цю справу замовили.

                          


               

           


Суд обрав запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою із можливістю внести заставу в розмірі 681 000 грн.

                           


                        

Після оголошення судового  рішення, Диканю стало зле, до суду викликали швидку.


Під час судового засідання однопартієць обвинуваченого Іван Діденко поручився за виконання Диканем покладених на нього обов’язків, зобов’язавшись, за необхідності, доставити його до органу досудового розслідування чи в суд на першу вимогу та попросив взяти його на особисту поруку. Загалом за Диканя поручився 21 депутат.

Прокурор вимагає обрати Диканю запобіжний захід у вигляді 60 діб під вартою із можливістю внесення 3 млн грн застави.4 вересня в Октябрському районному суді Полтави обирають запобіжний захід депутатові міськради Євгену Диканю.

3 вересня його та начальника одного з управлінь міськради викрили на одержанні неправомірної вигоди. За даними слідства, посадовці вимагали у громадянина 5 000 доларів США за видачу паспорта фасаду об’єкта нерухомості, розташованого в центрі Полтави, та непритягнення його до відповідальності за проведення реконструкції будівлі.

Після одержання останньої частини неправомірної вигоди – 3 000 доларів США – депутата затримали. Обом повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди.


Дикань заявив, що справа замовлена, а він отримував попередження, що всім заважає і його "закриють".