Полтавець здобув два "срібла" на Кубку світу з веслувального марафону

04 червня 2024 0
Яніна Климань
15-річний Олександр Онищенко з родини веслувальників став призером Кубка світу з веслувального марафону.

1-2 червня в Бранденбурзі відбувся Кубок світу з веслового марафону 2024 "ICF CANOE MARATHON WORLD CUP BRANDENBURG". Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Дві срібні нагороди Кубка світу з веслувального марафону здобув Олександр Онищенко з Полтави. 15-річний вихованець КЗ ДЮСШ "Олімпійські надії" фінішував другим на дистанціях 3,4 км та 15,4 км у каное-одиночці серед юніорів.

Торішні змагання зібрали 250 спортсменів із 21 країни. Україну на них представили 12 веслувальників, які здобули 5 медалей.

Олександр виховується у спортивній сім’ї. Веслуванням свого часу займалися бабуся, дідусі, мама й тато – усі майстри спорту з веслування.

Тренують юного спортсмена Олега Камерілова та Олександра Онищенка.