У Полтаві судитимуть колишнього фітнес-тренера, який ображав військових та вдарив поліціянта

15 листопада 2023 0
Яніна Климань
Полтавцю Роману Заволоці інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та завдання поранень правоохоронцю.

Передали до суду обвинувальний акт стосовно колишнього фітнес-тренера з Полтави.        

Йому інкримінують перешкоджання законній діяльності ЗСУ та інших військових формувань в особливий період, умисне заподіяння працівнику правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням ним службових обов’язків, виготовлення та поширення матеріалів, які містять образу честі і гідності військовослужбовців та заперечення збройної агресії рф проти України, вчинені повторно (ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 345, ч. 2 ст. 435-1, ч. ч. 2, 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України).

За інформацією Полтавської обласної прокуратури, влітку 2023 року чоловік неодноразово конфліктував із працівниками полтавських територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. При цьому в зневажливій формі з використанням нецензурної лексики він ображав військових, які виконували службові обов’язки.  

Свої дії полтавець фіксував на камеру. Надалі відеозаписи з принизливими коментарями та «міркуваннями» щодо збройної агресії рф викладав на власній сторінці в соціальній мережі.

Також встановили, що 29 серпня під час перевірки документів працівниками поліції полтавець поводився зухвало, ігнорував прохання припинити протиправну поведінку, а під час затримання чинив опір та спричинив поранення одному з правоохоронців. 

Відповідно до висновку медичного освідування, цього дня колишній фітнес-тренер перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Наразі чоловік перебуває під вартою.

Фото: Полтавська обласна прокуратура